آموزش ادیت با موبایل حرفه ای

رفع مشکل عدم آنتن دهی و پیام No service در آیفون

سرفصل های مطلب
مقدمه
راه حل های رفع مشکل عدم آنتن دهی و پیام No service در آیفون
نتیجه گیری
مطالب مرتبط


مقدمه

در این مقاله از سایت اینستا جوکار قراره به نحوه رفع مشکل عدم آنتن دهی و خطای No service در آیفون بپردازیم، شاید برای خیلی ها این مشکل پیش پیاد و با خطای No service روبه رو شوند.در این مقاله راهکارهایی برای رفع مشکل عدم آنتن دهی در آیفون را برای شما بیان میکنیم، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

عدم آنتن دهی آیفون


راه حل های رفع مشکل عدم آنتن دهی و پیام No service در آیفون

 

 • ساده ترین راه حل برای حل مشکل No service آیفون این است که حالت هواپیمای گوشی خود را روشن و خاموش کنید.شما میتوانید منوی نوتیفیکشن را پایین بکشید و این کار را انجام دهید.اجازه بدید موبایل چند دقیقه در حالت هواپیما بماند بعد حالت هواپیما را خاموش کنید، احتمالا با انجام این کار مشکل عدم آنتن دهی آیفون شما برطرف میشود.
 • اگر روشن و خاموش کردن حالت هواپیما به حل مشکل عدم آنتن دهی آیفون شما کمکی نکرد به مسیر setting/cellular/cellular data بروید و مطمئن شوید که دیتای آیفون شما فعال هست. سپس به مسیر setting/cellular/data roaming بروید و مطمئن شوید که رومینگ آیفون شما هم فعال هست.اکثر مواقع دلیل عدم آنتن دهی در آیفون خاموش بودن این دو موردی بود که گفته شده.

 

عدم آنتن دهی آیفون

 • مورد بعدی که که باید برای حل مشکل No service و عدم آنتن دهی آیفون خود امتحان کنید تنظیم تاریخ و ساعت گوشی خود بر اساس منطقه زمانی فعلی شماست. و بهترین گزینه برای این کار فعال کردن قابلیت set automati-cally هست. برای انجام این کار آیفون خود را به وای فای متصل کنید و به مسیر setting/General/Data and time بروید و بعد قابلیت Set Automatic-cally را فعال کنید. در اکثر مواقع با انجام این کار مشکل عدم آنتن دهی آیفون حل شده است.

 

  • بسیاری از مشکلات رایج مثل مشکل عدم آنتن دهی آیفون با ریستارت کردن موبایل حل میشود. دکمه sleep/wake گوشی خود را فشار دهید، بعد که آیفون کاملا خاموش شد چند دقیقه منتظر بمانید و دوباره با فشار دادن دکمه sleep/wake گوشی آیفون خود را روشن کنید. احتمالا مشکل عدم آنتن دهی آیفون شما حل شود.
   عدم آنتن دهی آیفون

 

 • راه حل بعدی برای رفع مشکل عدم آنتن دهی و خطای No sercice آیفون این است که به مسیر setting/cellular/cellular data options/voice data بروید و اگر از ۴G استفاده میکنید به ۳G یا vica versa تغیر حالت بدید، بعد روی دکمه Home کلیک کنید تا به صفحه اصلی برگردید.با انجام این کار مشکل عدم آنتن دهی آیفون شما حل میشود.

  نتیجه گیری
  در این مقاله از سایت اینستاجوکار با نحوه رفع مشکل عدم آنتن دهی آیفون و رفع خطای No service در آیفون پرداختیم،وقتی که گوشی آیفون شما مشکل پرش آنتن و از دست دادن سیگنال پیدا میکنه با خطای No service روبه رو میشوید، این به این معناست که شما نمیتوانید کارهایی مانند ارسال پیامک، برقراری تماس، استفاده از دیتای تلفن همراه و غیره را انجام بدید،امیدوارم که با انجام روش های گفته شده در این مقاله مشکل عدم آنتن دهی آیفون شما حل شود.

درباره‌ی حسین موسوی

همچنین ببینید

پیدا کردن برنامه های مخفی شده در آیفون

پیدا کردن برنامه های مخفی شده در آیفون

مواقعی وجود دارد که هنگام تحویل دادن تلفن خود به یک غریبه یا حتی دوستان …

نحوه حذف عکس های تکراری در آیفون، آی پد و مک

نحوه حذف عکس های تکراری در آیفون، آی پد و مک

ما هر از چند گاهی چندین عکس از یک چیز یا صحنه را ذخیره می …

ریست فکتوری کردن آیفون بدون iTunes

ریست فکتوری کردن آیفون بدون iTunes

آیا نمی دانید چگونه آیفون خود را بدون iTunes بازیابی یا ریست فکتوری کنید؟ در …

آموزش پاک کردن رم آیفون تمام مدل ها-راهکار ساده

آموزش پاک کردن رم آیفون تمام مدل ها-راهکار ساده

رم یکی از مهم ترین قطعات سخت افزاری در آیفون شما است که دستگاه شما …

این مورد برای خرید در منطقه تان در دسترس نیست

این مورد برای خرید در منطقه تان در دسترس نیست

خطا و ارور این مورد برای خرید در منطقه تان در دسترس نیست در گوگل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پشتیبانی