آموزش ادیت با موبایل حرفه ای

۵۰ تا ۶۰ درصد جواب تست افراد دارای علایم کرونا در اهواز مثبت می‌شود

۵۰ تا ۶۰ درصد جواب تست افراد دارای علایم کرونا در اهواز مثبت می‌شود

۵۰ تا ۶۰ درصد جواب تست افراد دارای علایم کرونا در اهواز مثبت می‌شود. رییس مرکز بهداشت شرق اهواز از مثبت شدن ۵۰ تا ۶۰ درصد جواب تست افراد دارای علایم کرونا در اهواز خبر داد. رییس مرکز بهداشت شرق اهواز در نشست ستاد مدیریت کرونا اهواز با اشاره به افزایش ۱۷ برابری تعداد مراجعه به مراکز بهداشتی حوزه شرق اهواز نسبت به سه هفته گذشته گفت: روز گذشته بیش از ۱۳۰ مراجعه کننده داشتیم در حالی که در گذشته تعداد افراد مراجعه کننده ناشی از ابتلا به کرونا در این مرکز به زیر ۱۰ نفر رسیده بود.

به گفته امراله مردانی، اکنون بین ۵۰ تا ۶۰ درصد جواب تست افراد دارای علایم کرونا در اهواز مثبت می‌شود که این موضوع نشان می‌دهد بیماری واگیری بسیار بالایی دارد. رییس مرکز بهداشت شرق اهواز گفت: اگرچه استفاده از ماسک برای برخی شهروندان در گرمای هوا سخت است، اما رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی و نصب تهویه در فضا‌های بسته به ما کمک می‌کند تا از بحران خارج شویم.

آقای مردانی  می‌گوید: انتظار داریم که مسئولان برخی دستگاه‌ها مثل آموزش و پرورش و نفت نسبت به دریافت نوبت سوم و چهارم واکسن اهتمام ویژه داشته باشند اگرچه برخی از کارکنان ادارات هنوز دُز اول و دوم واکسن کرونا را نیز تزریق نکردند. رییس مرکز بهداشت شرق اهواز ادامه داد:حدود ۴۰ درصد از افراد بالای ۱۸ سال در اهواز دُز سوم کرونا را تزریق کرده‌اند که آمار بسیار پایینی است و انتظار داریم که مدیران دستگاه‌ها حساسیت بیشتری در این خصوص داشته باشند.

اخبار پیشنهادی : 

پیش بینی گرد و خاک و کاهش دما در خوزستان

دز عمو و برادرزاده ایذه‌ای را بلعید

آموزش نصب کالاف روی کامپیوتر

سید مجید صالحی  بر تداوم واکسیناسیون در این شهرستان تاکید کرد و گفت: استقبال از واکسیناسیون در اهواز کم شده است به همین دلیل از رسانه‌ها درخواست داریم که اهمیت واکسیناسیون را برای مردم یادآوری کنند. او می‌گوید: یکی از مهمترین عوامل برای پیشگیری از ابتلا به سویه جدید، تکمیل واکسیناسیون است و افزایش آمار بیماران کرونایی در کشور نشان می‌دهد که سوش جدید قدرت سرایت پذیری بالایی داشته و به ویژه برای افراد واکسن نزده و دارای بیماری زمینه‌ای مشکل ساز شده است.

معاون فرماندار اهواز گفت: با توجه به افزایش روند ابتلا به کرونا، نظارت بر اصناف و رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی باید تشدید شود و بحث فاصله‌گذاری اجتماعی و رعایت شیوه نامه‌ها در ادارات و بانک‌ها به خوبی انجام شود. آقای صالحی به لزوم همکاری اتحادیه‌ها و اصناف در بازرسی‌ها اشاره کرد و ادامه داد: نباید تصور کرد که کرونا تمام شده و عادی انگاری را در جامعه رواج دهیم بلکه باید با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی و انجام واکسیناسیون به کنترل بیماری کمک کرد.

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار اهواز  گفت: با توجه به نزدیکی ایام محرم، انتظار داریم که رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی در هیات‌های مذهبی پررنگ‌تر و سلامتی مردم مد نظر باشد تا مشکلی ایجاد نشود. امیدواریم بتوانیم پیک جدید کرونا را با حداقل آسیب کنترل کنیم. هم اکنون یک شهرستان خوزستان در وضعیت قرمز، ۲ شهرستان نارنجی، ۱۶ شهرستان زرد و بقیه نقاط استان در حالت آبی کرونایی قرار دارند. باشگاه خبرنگاران جوان

درباره‌ی حسین موسوی

همچنین ببینید

شمار بستری کرونایی ها در جنوب غرب خوزستان کاهش یافت

شمار بستری کرونایی ها در جنوب غرب خوزستان کاهش یافت

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آبادان گفت: همزمان با روند کاهشی بستری‌های کرونایی در جنوب غرب …

تمدید ثبت نام در سامانه سماح

تمدید ثبت نام در سامانه سماح

تمدید ثبت نام در سامانه سماح   مدیر کل حج و زیارت استان کرمانشاه گفت …

شناسایی ۳۳۷۹ بیمار جدید کرونایی/ ۵۴ بیمار فوت کردند

شناسایی ۳۳۷۹ بیمار جدید کرونایی/ ۵۴ بیمار فوت کردند

شناسایی ۳۳۷۹ بیمار جدید کرونایی/ ۵۴ بیمار فوت کردند در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۵۴ …

اولین کامیون سوخت پس از آتش بس وارد غزه شد

اولین کامیون سوخت پس از آتش بس وارد غزه شد

اولین کامیون سوخت پس از آتش بس وارد غزه شد  پس از اجرایی شدن توافق …

کرونا بلای جان ۴ البرزی شد

کرونا بلای جان ۴ البرزی شد

کرونا بلای جان ۴ البرزی شد رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: طی ۲۴ ساعت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پشتیبانی