آموزش ادیت با موبایل حرفه ای

چطور فروش زیادی در اینستاگرام داشته باشیم ؟

چطور فروش زیادی در اینستاگرام داشته باشیم ؟

همونطور که میدونیم ، هر کسب و کاری به امید فروش تو اینستاگرام افتتاح میشه و اگه این مورد رقم نخوره ، در واقع عاملِ اصلی و انگیزه بخشِ ماجرا نیست ! و این به ضرر هر کسب و کاری تموم میشه . فروش تو اینستاگرام به چند مورد بستگی داره که با رعایت همه این موارد ، ما یک فروش معمولی و متوسط یا عالی رو میتونیم تجربه کنیم . اکثرا کاربرا تو اینستاگرام از ابتدایِ کارشون به دنبال فروش هستن و اینه که به عنوان آفتی ، برای کسب و کارشون در نظر گرفته میشه . در صورتی که طبق گفته های اساتید مطرح تو این زمینه و طبق کتاب های زیادی که تو زمینه فروش نوشته شده ، اول از همه ، باید روی اعتماد سازی مخاطبا کار کرد ! مخاطب با نداشتن اعتماد هیچ خریدی انجام نمیده و این باعث شکست یک پیج اینستاگرامی میشه .

چطور فروش زیادی در اینستاگرام داشته باشیم ؟

چطور در اینستاگرام اعتماد سازی کنیم ؟

 

اعتماد سازی و استوری رابطه فوق العاده مستقیمی با هم دارن و هر چی تو استوری ها تخصص بیشتری نشان بدید ، مسلما فروش بیشتری هم رقم میزنید . بیشتر این اعتماد سازی ها از رویِ تخصصی صحبت کردن ، تخصصی رفع نیاز کردن و تخصصی پرزنت کردن محصول رخ میده . مخاطب باید از سختی های شغل شما مطلع بشه ! هر چی با اونها ، این سختی ها رو ، تو قالبی شیرین و دوست داشتنی نشان بدید ، اعتماد سازی هم راحت تر رخ میده .  در مرحله اعتماد سازی اصلا نباید به فکرِ فروش بود و فقط باید خودتون رو به مخاطب ثابت کنید و بهش ثابت شه که شما یه فرد واقعی هستین و صفحه شما فیک و دروغین نیست ! هر چی بیشتر به دنبال فروختن باشید ، این اتفاق سخت تر رخ میده . دلیلش هم واضحه، چون روی اعتماد سازی کار نمی کنین و تمامِ تمرکزتون رو فروشه که این، اصلا کار عاقلانه ای نیست و هیچ فروشنده دانا و کاربلدی این کار رو نمیکنه .

چطور فروش زیادی در اینستاگرام داشته باشیم ؟

همانطور که بالاتر هم اشاره کردم ، استوری و فروش و اعتماد سازی چرخه ای نا محدود هستن . ولی این به این معنی نیست که شما باید پست گذاری رو فراموش کنید !!! پست گذاری هم به شدت مهمه ولی همیشه ، اکثر فروش ها تو استوری رخ میده . مخاطبین با استوری هاست که با شما دوست و همراه میشن که این قابلیتیه که پست ازش بی بهره ست . باور کنید اگه روی اعتماد سازی و نیاز سازی کار کنید ، هیچ وقت فروش براتون سخت نیست و لازم به زحمتِ زیاد کشیدن ، ندارید ! خلاصه موارد : اعتماد سازی با گذاشتن پست و استوریِ زیاد و نشان دادن محیط کار به مخاطب و ایجاد صمیمت کردن ،‌رخ میده !

چطور نیاز سازی کنیم ؟

 

نیاز سازی با بلاگری کردن تو استوری رخ میده . یعنی شما باید به عنوان یک فروشنده بلد باشید برای محصولاتتون داستان بنویسید یا تعریف کنید ! از قدیم مردم به شنیدن داستان علاقه زیادی دارن و دیگه دورانِ گذاشتنِ چهار عکس و نوشتن قیمتِ محصول گذشته ! مخاطب دلیل میخواد که چرا باید محصول شما رو بخره ؟ محصول شما چه مزیتی داره که اون یکی پیج ، ازش تهی ایه؟ اگر تونستید به سوال بالا پاسخ بدید و براش داستان بسازید ، تبریک میگم چون شما یک فروشنده ماهرید . البته این رو هم فراموش نکنین که تبدیل شدن به فروشنده ماهر ، یک شبه رخ نمیده . و شما با تمرین و تکرار به اون میرسید .

چطور فروش زیادی در اینستاگرام داشته باشیم ؟

بذارید یه نمونه از بلاگری کردن رو بهتون توضیح بدم ..! فرض کنید شما یه ماگ دارین که میخواید اون رو بفروشید ، برای اینکه ، اون ماگ به فروش برسه در وهله اول ، باید جوری از اون توی استوری هاتون ، استفاده کنین که مخاطب براش سوال بشه و بیاد به شما بگه که این ماگ و از کجا خریدین یا اینکه این ماگ و دارین ؟ حالا اینجاس که شما تشنه سازی رو خوب انجام دادین و یک سوم راه رو رفتین !

بعد از تشنه سازی باید به اصطلاح روی زخم های مخاطبتون نمک بپاشین ! یعنی چی؟ یعنی اینکه شما باید جوری رفتار کنین که مخاطب پیشِ خودش بگه اگه اون محصولِ شما رو نخره ، خیلی ضرر میکنه ..! یا اگه بخره ، به چه چیزای خوبی قراره برسه !حالا نیاز سازی هم رخ داد و دو سوم راه تکمیل شد .

سومین قسمت که خیلی سادس فروشه و اینجاست که تیکِ فروش میخوره ! به همین سادگی ! امیدوارم این مقاله براتون مفید بوده باشه

درباره‌ی حسین موسوی

همچنین ببینید

دانلود و ذخیره ریلز های اینستاگرام بدون برنامه و سایت

دانلود و ذخیره ریلز های اینستاگرام بدون برنامه و سایت

شما برای اینکه بتوانید ویدیو های ریلز اینستاگرام را دانلود و در گالری گوشی اندروید …

آنالیز و تحلیل کردن استوری اینستاگرام-اطلاعات آماری

آنالیز و تحلیل کردن استوری اینستاگرام-اطلاعات آماری

آنالیز و تحلیل استوری اینستاگرام از جمله مواردی است که مدرسین زیادی در این باره …

آموزش حذف پیج فیک-ریپورت کردن پیج جعلی

آیا حذف عکس و فیلم شخصی از پیج دیگران امکان پذیر است ؟چطور پیج فیک …

تولید محتوا پیج بلاگری اینستاگرام-ایده های ناب

تولید محتوا پیج بلاگری اینستاگرام-ایده های ناب

اگر شما هم پیج بلاگری دارید ولی تولید محتوای آن همیشه برایتان یک معضل بوده …

مشکل سوم

۵ روش برای رفع مشکل پوشش خبری بازخوانی نمیشود

رفع مشکل رفرش نشدن اینستاگرام چرا صفحه اینستاگرام سفید میشود؟ رفع مشکل نمایان نشدن پست …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پشتیبانی