آموزش ادیت با موبایل حرفه ای

تایید دو مرحله ای اینستاگرام

همه چیز در مورد احراز هویت دو عاملی اینستاگرام

احراز هویت دو عاملی اینستاگرام چیست؟

چطور تایید دو مرحله ای اینستاگرام را فعال کنیم؟

تایید دو مرحله ای اینستاگرام
حل مشکل کار نکردن قلم استوری اینستاگرام_کلیک کنید

اگر شما هم نگران حریم خصوصی و امنیتی حساب اینستاگرام خود هستید، و نگران هک شدن حسابتان در اینستاگرام هستید، یک راه حل عالی وجود دارد که تمام نگرانی های شما را در این مورد برطرف میکند و آن احراز هویت دو عاملی اینستاگرام هست.

احراز هویت دو عاملی اینستاگرام چیست؟

احراز هویت دو عاملی اینستاگرام یک سپر امنیتی در برابر هک و ورود های غیر مجاز به حساب اینستاگرام شما هست. با فعال کردن این قابلیت(تایید دو مرحله ای اینستاگرام) میتوانید از اکانت اینستاگرام خود در برابر حملات هکر ها محافظت کنید.

بعد از فعال کردن احراز هویت دو عاملی اینستاگرام چه اتفاقی میوفتد؟

بعد از فعال کردن تایید دو مرحله ای اینستاگرام برای اکانت خود، برای دفعات بعدی که بخواهید وارد اکانت اینستاگرام خود شوید،بعد از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور به قسمت تایید دو مرحله ای اینستاگرام میرسید که باید کدی را وارد کنید بعد میتوانید وارد حساب اینستاگرام خود شوید.

چطور احراز هویت دو عاملی اینستاگرام را فعال کنیم؟

احراز هویت دو عاملی اینستاگرام دو قسمت دارد یکی احراز هویت با شماره و دیگری احراز هویت برنامه، که شما میتوانید، هر کدام را به دلخواه انتخاب کنید، یا میتوانید از هر دو آن ها استفاده کنید.

فعال کردن تایید دو مرحله ای شماره:

وارد برنامه اینستاگرام شوید به قسمت پروفایل خود بروید و با کلیک بر روی سه خط بالای صفحه وارد قسمت setting یا تنظیمات اکانت اینستاگرام خود شوید.

تایید دو مرحله ای اینستاگرام

در این مرحله از فعالسازی احراز هویت دو عاملی اینستاگرام، بر روی گزینه security یا امنیت کلیک کنید.

تایید دو مرحله ای اینستاگرام

 

وقتی وارد قسمت امنیت شدید از بین گزینه های موجود، روی گزینه Two-factor authentications یا احراز هویت دو عاملی کلیک کنید.

تایید دو مرحله ای اینستاگرام

 

در این قسمت برای روشن کردن تایید دو مرحله ای اینستاگرام با شماره،تیک text message یا ارسال پیامک را روشن کنید.


تایید دو مرحله ای اینستاگرام

 

در مرحله بعد، به صفحه ای مثل تصویر زیر میرسید، کدی که برای شماره تان پیامک شده را در آن قسمت وارد میکنید. و روی next یا بعدی کلیک میکنید.


تایید دو مرحله ای اینستاگرام

 

در این قسمت صفحه به شما نمایش داده میشود،که به شما میگوید که تایید دو مرحله ای اکانت خود را فعال کردید، که روی next یا بعدی کلیک میکنید.


تایید دو مرحله ای اینستاگرام

 

در این قسمت وارد صفحه ای مثل تصویر زیر میشوید، که چندین کد هشت رقمی برای شما نمایان میشود. از آن کد های هشت رقمی اسکرین شات بگیرید و در جای امنی نگهداری کنید.که بعد ها اگر با مشکل ورود به حساب مواجه شدید از این کد های هشت رقمی برای ورود به حساب خود استفاده کنید. و اینجا کار شما به پایان میرسد و تایید دو مرحله ای شماره، اکانت شما فعال شد.


تایید دو مرحله ای اینستاگرام


چطور احراز هویت دو عاملی برنامه اینستاگرام را فعال کنیم؟

برای فعال کردن تایید دو مرحله ای برنامه، ابتدا باید برنامه authenticator را از اینجا دانلود و نصب کنید. بعد از آن وارد برنامه اینستاگرام میشوید و دقیقا مراحلی که برای روشن کردن تایید دو مرحله ای شماره رفتید را انجام میدهید،اما زمانی که وارد قسمت Two-factor شدید، گزینه Authentication App را انتخاب میکنید(تیک را روشن میکنید)


تایید دو مرحله اینستاگرام

 

در این مرحله روی گزینه next یا بعدی کلیک میکنید. بعد از کلیک کردن بر روی next به صورت خودکار وارد برنامه امنیتی که نصب کردید میشوید.متاسفانه به دلایل امنیتی این برنامه اجازه عکس را نمیدهد که به صورت عکس برای شما نشان دهیم، بعد که وارد برنامه شدید. روی تایید کلیک میکنید، و بعد ایدی اکانت خود را به همراه یک کد شش رقمی در کنارش میبینید. آن کد را به خاطر بسپارید و سریعا به برنامه اینستاگرام برگردید و کد را در قسمت تعیین شده وارد کنید و روی next یا بعدی کلیک کنید. و به همین راحتی کار شما به پایان رسید و احراز هویت دو عاملی برنامه را برای اکانت اینستاگرام خود فعال کردید.

چرا باید تایید دو مرحله ای اینستاگرام را فعال کنیم؟

تایید دو مرحله ای اینستاگرام یک سپر امنیتی در برابر ورود های غیر مجاز به حساب اینستاگرام شما هست. با فعال کردن این قابلیت میتوانید اکانت اینستاگرام خود را امن کنید. و از خطر هک شدن در امان بمانید.

کد های هشت رقمی که باید نگهداری کنیم به چه دردی میخورد؟

این کدهای هشت رقمی که اینستاگرام به شما میدهد برای مواقعی کاربرد دارد، که میخواهید وارد اکانت اینستاگرام خود شوید اما با مشکل دریافت کد شش رقمی روبه رو هستید.اینجا شما میتوانید از کد های هشت رقمی برای ورود به اکانت اینستاگرام خود استفاده کنید.

چطور تایید دو مرحله ای اینستاگرام را غیر فعال کنیم؟

برای غیر فعال کردن تایید دو مرحله ای اینستاگرام مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.
وارد قسمت setting یا تنظیمات شوید.

به قسمت security یا امنیت مراجعه کنید.

در این مرحله روی Two-factor یا احراز هویت دو عاملی کلیک کنید.

و در آخر تیک های برنامه و شماره که روشن است را خاموش کنید

اگر برای ورود به اینستاگرام و رد کردن تایید دو مرحله ای به مشکل برخوردیم چه کاری انجام دهیم؟

اگر کد دو مرحله ای اینستاگرام را دریافت نمیکنید و به کد های هشت رقمی هم دسترسی ندارید، میتوانید یکی از کارهای زیر را انجام دهید که مشکل ورود به حساب شما حل شود.

از صفحه ای دو مرحله ای که در آن گیر کرده اید و نمیتوانید ادامه دهید، یک اسکرین شات بگیرید،و آن را به همراه نام کاربری و رمز عبور خود برای ایمیل اینستاگرام ارسال کنید و منتظر بمانید تا کدی را برای ورود به حسابتان برای شما ارسال کنند.
security@mail.instagram.com

برای اینستاگرام در ایمیل پیامی بفرستید و مشکلتان را مطرح کنید و منتظر کمک تیم اینستاگرام باشید. نمونه متن را در پایین قرار میدم که استفاده کنید.
Hi, I’m having trouble logging in to my Instagram account. I’m asking you to help me.

این امکان وجود دارد که تایید دو مرحله ای اینستاگرام هک شود؟

خیر،برای هک کردن حساب اینستاگرام که قابلیت دو مرحله ای آن فعال است، به غیر از نام کاربری و پسورد وارد کردن کد شش رقمی که از طریق پیامک ارسال میشود هم برای ورود به حساب اینستاگرام اجباریست.

قابلیت دو تایید دو مرحله ای برای چه اکانت هایی قابل استفاده است؟

ویژگی احراز هویت دو عاملی اینستاگرام برای تمام کاربران و تمام اکانت ها موجود هست و همه میتوانند از آن استفاده کنند.

چرا کد شش رقمی، مربوط به تایید دو مرحله ای ارسال نمیشود؟

اگر هنگام فعال کردن تایید دو مرحله ای اینستاگرام، کد شش رقمی برای شما ارسال نمیشود.این امکان وجود دارد که شماره را اشتباه وارد کرده باشید،برگردید و شماره را مجدد چک کنید.دلیل بعدی ارسال نشدن کد قطع یا کند بودن اینترنت موبایلتان هست. اگر تمام موارد را برسی کردید و باز هم کد دریافت نکردید، اینستاگرام را کامل ببندید، یکساعت بعد مجدد اقدام کنید برای این که تایید دو مرحله ای اینستاگرام خود را روشن کنید.

کد را دریافت میکنم ولی بعد وارد کردن کد اخطار میدهد چرا؟

اگر کد به شماره شما ارسال میشود، اما بعد از وارد کردن کد به شما اخطار میدهد، احتمالا تعداد دفعات زیادی درخواست کد کردید، سعی کنید چند ساعت دیگر امتحان کنید و مجدد مراحل فعالسازی تایید دو مرحله ای اینستاگرام را انجام دهید.

نتیجه گیری:

در این مقاله به معرفی کامل بخش تایید دو مرحله ای اینستاگرام و فعال کردن آن پرداختیم، درست است که فرایند فعالسازی تایید دو مرحله ای اینستاگرام مشکل ساز است، اما شما با فعال کردن این قابلیت (تایید دو مرحله ای اینستاگرام) میتوانید تا حدود زیادی از اکانت اینستاگرام خود را در برابر خطر هک شدن محافظت کنید.

بازدیدها: ۶۴

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

میخای از اینستاگرام درآمد های میلیونی کسب کنی ؟ 

بزن رو تصویر زیر و کسب درآمد رو یاد بگیر !!!!!

 

درباره‌ی حسین موسوی

همچنین ببینید

دانلود و ذخیره ریلز های اینستاگرام بدون برنامه و سایت

دانلود و ذخیره ریلز های اینستاگرام بدون برنامه و سایت

شما برای اینکه بتوانید ویدیو های ریلز اینستاگرام را دانلود و در گالری گوشی اندروید …

آنالیز و تحلیل کردن استوری اینستاگرام-اطلاعات آماری

آنالیز و تحلیل کردن استوری اینستاگرام-اطلاعات آماری

آنالیز و تحلیل استوری اینستاگرام از جمله مواردی است که مدرسین زیادی در این باره …

آموزش حذف پیج فیک-ریپورت کردن پیج جعلی

آیا حذف عکس و فیلم شخصی از پیج دیگران امکان پذیر است ؟چطور پیج فیک …

تولید محتوا پیج بلاگری اینستاگرام-ایده های ناب

تولید محتوا پیج بلاگری اینستاگرام-ایده های ناب

اگر شما هم پیج بلاگری دارید ولی تولید محتوای آن همیشه برایتان یک معضل بوده …

مشکل سوم

۵ روش برای رفع مشکل پوشش خبری بازخوانی نمیشود

رفع مشکل رفرش نشدن اینستاگرام چرا صفحه اینستاگرام سفید میشود؟ رفع مشکل نمایان نشدن پست …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پشتیبانی