آموزش ادیت با موبایل حرفه ای

روش های افزایش فروش در اینستاگرام

روش های افزایش فروش در اینستاگرام

راه های افزایش درآمد در اینستاگرام چیست؟
چگونه فروش خود را در اینستاگرام افزایش دهیم؟
آیا راه هایی برای افزایش فروش در اینستاگرام وجود دارد ؟

آیا می دانید چگونه می توانید فالوورهای خود را افزایش دهید، بازدیدهای بیشتری داشته باشید و فروش خود را در اینستاگرام در سال ۲۰۲۰ افزایش دهید؟ در این مقاله از وب سایت اینستا جوکار  قراره که چند راهکار موثر برای رسیدن به هدف افزایش فروش و جذب فالوور در اینستاگرام را به شما معرفی می کنیم.

ترفند های تضمینی برای افزایش فروش در اینستاگرام

بنابراین، اگر در اینستاگرام تجارت می کنید، باید حرفی برای گفتن یا ارائه خدمات یا محصولات برای فروش داشته باشید. مطمئنا شمایی که در حال خواندن این مقاله هستی  به دنبال راه هایی برای افزایش فروش در اینستاگرام هستید. اما چگونه می توان فروش بیشتری در اینستاگرام داشت؟

۱- نشان دهید که یک متخصص هستید :

متخصص بودن یک ابزار قدرتمند و مخفی برای افزایش فروش در اینستاگرام است. دو فروشگاه لوازم ورزشی با محصولات مشابه را در نظر بگیرید. یک فروشگاه توسط یک فرد معمولی و دیگری توسط یک ورزشکار شناخته شده اداره می شود، شما از کدام یک خرید می کنید؟ البته ممکن است از فروشگاهی که توسط کارشناس ورزشی اداره می شود، محصولات این دو فروشگاه یکسان باشد، اما خرید لوازم ورزشی از متخصص ورزش با اطمینان و رضایت بیشتری انجام می شود. پس در هر زمینه ای که خدمات یا محصولی ارائه می دهید، نشان دهید که شایسته و متفاوت از رقبا هستید. به عنوان مثال، اگر در اینستاگرام لوازم ورزشی می فروشید، نشان دهید که سال ها در این زمینه فعالیت می کنید، اگر در یک رویداد تخصصی در  زمینه وحوزه ورزشی شرکت کردید. حتما با عکس و فیلم به کاربران نشان دهید که به عنوان یک متخصص در این رویداد حضور دارید.

روش های افزایش فروش در اینستاگرام

همه اینها به کاربران نشان می دهد که شما در این زمینه متخصص هستید و شرایط لازم را دارید. این باعث می شود که آنها خیلی راحت و سریع به شما اعتماد کنند که به معنای کسب درآمد از اینستاگرام است.

۲-نشان دهید که مورد اعتماد هستید :

از چه کسی خرید می‌کنید، کسی که نمی‌شناسید یا کسی که به او اعتماد دارید؟ حتما پاسخ شما گزینه دوم هست، جلب اعتماد کاربران به عنوان دومین راه عالی برای بهبود فروش در اینستاگرام هست. پس علاوه بر متخصص بودن  باید ثابت کنید که قابل اعتماد هستید. کاربران باید به شما اعتماد کنند و مطمئن شوند که سود کسب و کار اولویت شماره یک شما نیست. اگر بازپرداخت را تضمین می کنید، واقعاً این کار را انجام دهید و به دیگران نشان دهید که به قول خود عمل کرده اید. پشت صحنه کسب و کار خود را نشان دهید و با کاربران خود صادق باشید.اگر مشتریان راضی دارید، به فالوورهای اینستاگرام خود نشان دهید که مشتریان شما از شما راضی هستند. قبل از این که سراغ روش بعدی برویم پیشنهاد میکنم مقاله راز های ورود به اکسپلور اینستا گرام رو مطالعه کنید.

۳-فرآیند خرید را ساده کنید :

هر چه فرآیند خرید از صفحه اینستاگرام شما آسان تر باشد، احتمال موفقیت و افزایش فروش شما  بیشتر است، وقتی فرآیند خرید سخت و نامطمئنی دارید چه اتفاقی می افتد؟ مطمئن باشید که بخش زیادی از خرید خود را از دست می دهید. به جای اینکه کاربران را مجبور به گذاشتن نظر و درخواست قیمت کنید، محصول و قیمت آن را توضیح دهید.  خیلی واضح در مورد روند خرید و سفارش کالا در پست و استوری و کپشن صحبت کنید.ابتدا سعی کنید روند خرید را به طور کامل شرح دهید و در مورد محصول و قیمت آن بسیار واضح صحبت کنید. دوم اینکه سعی کنید روش های متنوعی برای خرید داشته باشید. یعنی اینکه چندیدن راه برای ارتباط مشتری با خودتان قرار دهید.

۴-پاسخگویی سریعی داشته باشید :

به شخصه وقتی در کامنت یا در دایرکت سوالی می پرسم و می بینم که در عرض چند دقیقه به نظرم یا سوالم  پاسخ داده می شود، احساس خوبی نسبت به آن صفحه پیدا میکنم.واحساس میکنم این پیج فعاله و افرادی هستند که هر زمان که بخواهم می توانم با آنها ارتباط برقرار کنم، این احساسات فقط و فقط با پاسخ صحیح و سریع به مخاطب ایجاد می شود که برای شما بسیار ارزشمند است. پس به پاسخ درست و به موقع فکر کنید که برای افزایش فروش شما بسیار مهم است.

روش های افزایش فروش در اینستاگرام

پاسخگویی به مشتریان باعث افزایش اعتماد و اطمینان آنها می شود و افزایش اعتماد و اطمینان به معنای افزایش فروش در اینستاگرام است. به این فکر نکنید که بزار چند ساعت دیگه جواب دایرکت رو بدم مخاطب در همون لحظه به پاسخ شما نیاز داره و اگر شما دیر پاسخ دهید مطمئن باشید به سراغ رقیب شما خواهد رفت.

۵-به طور منظم حضور داشته باشید :

خودتان را به جای یک مشتری قرار دهید.نظرتون  در مورد فروشگاهی که یک روز باز است، روز دیگر تعطیل است چیه!؟ فروشگاهی که گاهی دو روز از صبح تا شب باز است و گاهی چند روز تعطیل است؟ مطمئنا پاسخ شما این است که نمی توانم به آن فروشگاه یا آن پیج اعتماد کنم. چون احساس می کنم هر لحظه ممکن است برای همیشه فروشگاه یا پیجشان را تعطیل کننند. پس سعی کنید برای حضور در اینستاگرام برنامه داشته باشید. اگر روزانه مطالبی را منتشر می کنید، سعی کنید این روال را حفظ کنید. اگر چند پست در هفته ارسال می کنید، همیشه سعی کنید برای هر هفته برنامه داشته باشید.  به عنوان یک تجربه شخصی : چند هفته ای بود که به دلیل مشکلاتی از اینستاگرام خارج شده بودم که باعث شد تعداد خیلی زیادی از فالوورهایم را از دست بدهم .

۶-برای تولید محتوا برنامه داشته باشید :

برای تولید محتوا در اینستاگرام هم باید برنامه ریزی داشته باشید .در ابتدای هر هفته یا ماه، باید بدانید که قرار است چه محتوایی در این ماه منتشر کنیم؟ چرا این مطالب را منتشر می کنید؟ این مطالب برای چه اهدافی منتشر می شوند؟ به همین دلیل است که باید یک استراتژی و برنامه محتوایی داشته باشید تا بدانید دقیقاً چه پست‌ها و اهدافی را هر روز منتشر خواهید کرد. به عنوان مثال می دانم که این هفته سه پست  خواهم داشت، یک پست از پشت صحنه کسب و کارم و یک پست آموزشی و یک پست نمایش رضایت مشتری . برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تولید محتوا میتونید مقاله تولید محتوای باکیفیت در اینستاگرام را مطالعه کنید.

۷-تبلیغات هدفمند انجام دهید :

اصلا مهم نیست که محتوای شما چقدر عالی است، باید تاثیرگذاری آن در نظر مخاطبین را دید. بنابراین، علاوه بر تولید محتوای باکیفیت، باید به دنبال یک فالوور هدفمند نیز باشید. یکی از راه های عالی برای افزایش فالوور واقعی و افزایش فروش در اینستاگرام تبلیغات است، به این معنی که می توانید صفحه و محتوای خود را در سایر صفحات و رسانه های مرتبط تبلیغ کنید. اما نکته ای که خیلی باید به آن دقت کنید  انتخاب یک مکان(پیج) مناسب برای  تبلیغات است. پس قبل از تبلیغ دادن به یک پیج حتما موارد بعدی رو در نظر داشته باشید. آیا این پیج مخاطبان مفیدی برای کسب و کار شما دارد؟ آیا مخاطبان این صفحه می توانند برای شما مفید باشند و خریدار شوند؟ بنابراین در اجرای تبلیغات حتما به تبلیغات خود توجه کنید تا هزینه های خود را برای جذب مخاطب نادرست هدر ندهید.

۸-رضایت مشتریان را به اعتبار خود تبدیل کنید :

به شخصه باید بگویم که به دست آوردن مشتریان راضی کار واقعا سختی است، اما حتی تعداد کمی از مشتریان راضی می توانند به رشد کسب و کار شما کمک کنند. همچنین مشتریان راضی بدون اینکه از آنها بخواهید به تبلیغ کننده کسب و کار شما تبدیل می شوند،(البته میتوانید از آنها بخواهید که رضایت خودشان از کسب و کار شما را در اکانت خودشان هم بیان کنند ) و همچنین می توانید با آنها صحبت کنید، نظر آنها را جویا شوید و سپس رضایت آنها  را به سایر کاربران خودتان نشان دهید. به این اثبات اجتماعی نیز می گویند که باعث می شود فالوورهای شما بدانند که دیگران شما و محصولات شما را تأیید می کنند.

۹-اطلاعات ضروری را پنهان نکنید :

همانطور که در موارد قبلی  هم  اشاره کردم، اطلاعات ضروری را از مخاطبان خود پنهان نکنید و آنها را مجبور به اظهار نظر کنید. خود شما به عنوان یک خریدار با کدام پیج راحت تر هستید؟ پیجی که قیمت محصولات را درج نمی کند یا پیجی که توضیحات کامل و قیمت برای همه محصولاتش دارد. اگر هم محصولاتتون جوری هستند که سریع تغییر قیمت میدهند اصلا نگران نباشید وقتی قیمت تغییر کرد میتوانید کپشن را ویرایش کنید و قیمت را به روز کنید. پس مطمئناً هر چه شفاف‌تر با مخاطبان باشید، مخاطبان نسبت به شما و کسب‌وکارتان احساس بهتری خواهند داشت.

روش های افزایش فروش در اینستاگرام

۱۰-استفاده از اینفلوئنسر مارکتینگ :

یکی دیگر از راه های جذب فالوور و مشتریان هدفمند، استفاده از تکنیک اینفلوئنسر مارکتینگ است که به معنای توصیه شدن توسط یک فرد نسبتا معروف است. اینفلوئنسر مارکتینگ یک حوزه تخصصی جداگانه است که باید در مورد آن صحبت های زیادی کرد. در کل فرد مورد نظر باید تعداد فالوورهای نسبتا زیادی داشته باشد تا تاثیر بالایی بر روی مخاطبان خود داشته باشد. در ضمن حوزه کاری آن فرد و مخاطبانش باید با کسب و کار شما مرتبط باشد. به عنوان مثال، اگر تجهیزات ورزشی می فروشید، یک اینفلوئنسر ورزشی باید شما را به مخاطبان خود معرفی کند.

بازدیدها: ۴۶

میخای از اینستاگرام درآمد های میلیونی کسب کنی ؟ 

بزن رو تصویر زیر و کسب درآمد رو یاد بگیر !!!!!

 

درباره‌ی حسین موسوی

همچنین ببینید

دانلود و ذخیره ریلز های اینستاگرام بدون برنامه و سایت

دانلود و ذخیره ریلز های اینستاگرام بدون برنامه و سایت

شما برای اینکه بتوانید ویدیو های ریلز اینستاگرام را دانلود و در گالری گوشی اندروید …

آنالیز و تحلیل کردن استوری اینستاگرام-اطلاعات آماری

آنالیز و تحلیل کردن استوری اینستاگرام-اطلاعات آماری

آنالیز و تحلیل استوری اینستاگرام از جمله مواردی است که مدرسین زیادی در این باره …

آموزش حذف پیج فیک-ریپورت کردن پیج جعلی

آیا حذف عکس و فیلم شخصی از پیج دیگران امکان پذیر است ؟چطور پیج فیک …

آموزش ساخت اکانت در پیکس آرت-ایجاد حساب کاربری

آموزش ساخت اکانت در پیکس آرت-ایجاد حساب کاربری

یکی از قابلیت های نرم افزار حرفه ای پیکس آرت ساخت حساب کاربری است.شما میتوانید …

تولید محتوا پیج بلاگری اینستاگرام-ایده های ناب

تولید محتوا پیج بلاگری اینستاگرام-ایده های ناب

اگر شما هم پیج بلاگری دارید ولی تولید محتوای آن همیشه برایتان یک معضل بوده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پشتیبانی