بهترین آنتی ویروس ها برای ویندوز 11

بهترین آنتی ویروس ها برای ویندوز ۱۱

با این برنامه های آنتی ویروس رایگان و پولی، رایانه شخصی ویندوز ۱۱ خود را ایمن نگه دارید.

با رشد اینترنت و عصر فناوری، امنیت به یک نگرانی فزاینده تبدیل شده است. لیست بدافزارهای مضر روز به روز در حال افزایش است و کاربران رایانه شخصی به آنتی ویروس قابل اعتماد نیاز دارند.در نتیجه، تشخیص بهترین برنامه امنیتی از طیف وسیعی از گزینه های موجود می تواند دشوار باشد. برای این منظور، ما لیستی از بهترین نرم افزارهای امنیتی ویندوز ۱۱ را گردآوری کرده ایم.

 

Kaspersky Internet Security

 

بهترین آنتی ویروس برای ویندوز 11

Kaspersky یک ارائه دهنده امنیت سایبری است که به دلیل آنتی ویروس قابل اعتماد خود شناخته شده است. طیف وسیعی از محصولات را با سطوح مختلف امنیتی ارائه می‌دهد و در وسط آن، محبوب‌ترین پیشنهاد آن یعنی Kaspersky Internet Security است. Kaspersky Internet Security با معرفی ویژگی‌های مفید اضافی بر روی آنتی ویروس پایه ساخته می‌شود. این سیستم شما را از نظر ویروس ها رصد می کند و از پایگاه داده ویروسی که روزانه به روز می شود کار می کند. همچنین هنگام گشت و گذار در اینترنت با ردیابی فعالیت آنلاین شما از شما محافظت می کند.

در نتیجه، Kaspersky Internet Security با متوقف کردن هرگونه دانلود پس‌زمینه غیرمجاز، بدافزار آنلاین مزاحم را از سیستم شما دور نگه می‌دارد. همچنین هنگامی که می خواهید از یک وب سایت ناامن بازدید کنید به شما هشدار می دهد و تا حد امکان بدون مزاحمت شما را از خطر دور نگه می دارد. Kaspersky Internet Security دارای ویژگی‌های مفید دیگری است، مانند تعامل پولی مطمئن که امنیت جزئیات بانکی شما را هنگام خرید آنلاین تضمین می‌کند. همچنین دارای عملکرد حفاظت از حریم خصوصی است که از دسترسی به اطلاعات شخصی و وب کم شما جلوگیری می کند. این نرم افزار با مرورگر ایمن خود همراه است تا از جزئیات تراکنش شما محافظت کند. به این ترتیب، ممکن است بخواهید پس از نصب Kaspersky، مرورگر پیش‌فرض ویندوز ۱۱ را به آن تغییر دهید. دانلود: Kaspersky Internet Security (اشتراک لازم است، نسخه آزمایشی رایگان موجود است)

 

Avast Antivirus

 

بهترین ویروس کش در ویندوز 11

Avast یک ارائه دهنده خدمات امنیتی ممتاز است که برخی از ویژگی های آنتی ویروس خود را برای کاربران رایگان می کند. Avast به راحتی دانلود و راه اندازی می شود و سیستم و اینترنت را محافظت می کند. این دستگاه مجهز به فایروال پیشرفته ای است که برنامه های شما را غربال می کند و فقط برای مواردی که بررسی شده اند دسترسی به اینترنت را فراهم می کند. در حالی که نسخه رایگان آنتی ویروس مفید است، برای دریافت هر چیزی که Avast به شما ارائه می دهد باید هزینه پرداخت کنید. ویژگی‌هایی مانند امکان بررسی وب‌سایت‌های ناامن و اجرای برنامه‌های مشکوک ، نسخه پریمیوم همچنین دارای یک عملکرد مفید است که برنامه های شما را به روز نگه می دارد و یک شبکه خصوصی مجازی پیشرفته که با آن می توانید وب سایت های مورد علاقه خود را ایمن مرور کنید. در نتیجه، Avast یک راه عالی برای شروع ایمن سازی سیستم شما است و نسخه رایگان آن به شما کمک می کند بدون پرداخت اشتراک ببینید که آیا برای شما مناسب است یا خیر. دانلود: آنتی ویروس Avast (رایگان، اشتراک در دسترس)

 

 McAfee Total Protection

 

آنتی ویروس های رایگان برای ویندوز 11

 

McAfee Total Protection یک آنتی ویروس و پلتفرم امنیتی اینترنت تست شده و قابل اعتماد است. این نرم افزار با معرفی مفهومی به نام امتیاز حفاظتی امنیت را به سطح بالاتری ارتقا می دهد. امتیاز حفاظت به عنوان یک سنج برای کاربر نهایی عمل می کند تا تعیین کند حضور آنلاین آنها واقعاً چقدر امن است. با استفاده از ویژگی های امنیتی McAfee Total Protection می توانید امتیاز محافظت خود را افزایش دهید. علاوه بر این، عملکردهای اساسی مانند اسکن وای فای شما برای تهدیدات، اسکن سیستم شما از نظر نقض، و حتی نصب محافظت از وب در مرورگر شما می تواند امتیاز محافظت شما را افزایش دهد. این امتیاز یک راه ساده به شما می دهد تا بدانید سیستم شما چقدر ایمن است. در نتیجه، همه کاربران می توانند در طول دوره آزمایشی یک ماهه به صورت رایگان از آن لذت ببرند. طرح ممتاز مقرون به صرفه است و همچنین دارای ویژگی‌های مفید اضافی است که در جهت ایمن نگه داشتن رایانه شما تا حد امکان تنظیم شده است. دانلود: McAfee (اشتراک لازم است، نسخه آزمایشی رایگان موجود است)

 

Norton 360

 

آنتی ویروس ایمن و قوی برای ویندوز 11

 

Norton 360 به عنوان یک آنتی ویروس مناسب برای خانواده به بازار عرضه شده است که به مدیریت تمام جنبه های ایمنی زندگی فنی شما کمک می کند. II مجهز به یک آنتی ویروس قوی است که به طور مرتب سیستم شما را برای بدافزارهای ناخواسته بررسی می کند. همچنین دارای یک ویژگی Anti-Spyware است که از اطلاعات خصوصی شما در هنگام گشت و گذار در اینترنت محافظت می کند. همچنین دارای یک فایروال داخلی است که از دسترسی نرم افزارهای بررسی نشده به اینترنت جلوگیری می کند. Norton با یک نسخه آزمایشی رایگان ۷ روزه برای آنتی ویروس و برخی ویژگی های اساسی دیگر ارائه می شود. خدمات اشتراک کمی بیشتر در سمت حق بیمه است، اما گاهی اوقات نورتون تخفیف های معقولی ارائه می دهد. نسخه پریمیوم شامل یک ویژگی کنترل والدین و زمان مدرسه است که به والدین کمک می کند تا آنچه را که فرزندانشان در اینترنت جستجو می کنند نظارت کنند. همچنین به کنترل مدت زمان آنلاین بودن آنها کمک می کند. دانلود: Norton 360 (اشتراک لازم است، نسخه آزمایشی رایگان موجود است)

 

Total AV

 

نرم افزار آنتی ویروس برای ویندوز 11

آنتی ویروس توتال یکی دیگر از بهترین آنتی ویروس ها برای ویندوز ۱۱ است که از ویروس ها، بدافزارها و تهدیدات آنلاین محافظت می کند. مجهز به WebShield Protection است که به شما این امکان را می دهد تا از وب سایت های مورد علاقه خود بدون نصب ناآگاهانه ویروس بازدید کنید. این ویژگی فعالیت اینترنت شما را کنترل می کند و در اولین نشانه خطر به شما هشدار می دهد. همچنین هنگام بازدید از یک وب سایت ناامن هشداری را ارائه می دهد. آنتی ویروس توتال همچنین مجهز به یک مسدود کننده تبلیغات قدرتمند است که با حذف پاپ آپ های مزاحم و بنرهای ناخواسته، تجربه مرور شما را افزایش می دهد.همچنین می‌تواند پخش ویدیوهای تبلیغاتی را متوقف کند و یک پوشش مفید ارائه می‌دهد که نشان می‌دهد چند آگهی در یک وب‌سایت خاص مسدود شده‌اند. توتال آنتی ویروس در حال حاضر آزمایشی رایگان ارائه نمی دهد، اما محصولات خود را با قیمتی تبلیغاتی برای کاربران جدید در سال اول ارائه می دهد. این به کاربران جدید این امکان را می دهد تا قبل از اینکه به قیمت پریمیوم کامل متعهد شوند، آنتی ویروس را برای خود تجربه کنند. همچنین مجهز به یک شبکه خصوصی مجازی قوی است که حضور آنلاین شما را پنهان می کند و از اطلاعات شخصی شما محافظت می کند.

 

Panda Dome

 

دانلود بهترین آنتی ویروس برای ویندوز 11

Panda Dome به عنوان یک نرم افزار WatchGuard تبلیغ می شود. ابزارهای امنیتی پیشرفته ای را ارائه می دهد که می تواند از سیستم های خصوصی و تجاری محافظت کند. پاندا محافظت خود را در چندین پلتفرم ارائه می دهد. این نرم افزار ممتاز مجهز به مدیر رمز عبور است، نرم افزار پاکسازی که تضمین می کند سیستم شما عاری از بدافزار و فایل های غیر ضروری است. همین بدافزار می‌تواند دلیلی باشد که ویندوز شما یک پوشه را با وجود داشتن فایل‌ها خالی نشان می‌دهد. پاندا یک نسخه رایگان از آنتی ویروس خود را ارائه می دهد که با حداقل امکانات کار می کند. این سرویس همچنین دارای طرح های متنوعی است و به شما امکان می دهد هم به صورت ماهانه و هم سالانه مشترک شوید. نسخه ممتاز آنتی ویروس می‌تواند دستگاه‌های خارجی را پس از اتصال به برق اسکن کند، خرید آنلاین شما را کنترل کند تا مطمئن شود اطلاعات حساس شما ایمن باقی می‌مانند و ویژگی کنترل والدین را ارائه می‌دهد. دانلود: Panda Dome (رایگان، اشتراک در دسترس است)

ایمن کردن سیستم شما ممکن است هزینه زیادی داشته باشد، اما در مقایسه با آسیبی که در صورت افتادن اطلاعات خصوصی شما به دست افراد نادرست ممکن است وارد شود، چیزی نیست. با خیال راحت وقت خود را صرف کنید و تصمیم بگیرید که کدامیک به بهترین وجه نیازهای امنیتی فعلی شما را برآورده می کند. امیدواریم مواردی را که توصیه و بحث می کنیم مورد پسند شما قرار گیرد!Source/makeuseof

بازدیدها: ۷

درباره‌ی حسین موسوی

همچنین ببینید

آموزش نحوه ایجاد جدول در اکسل

آموزش نحوه ایجاد جدول در اکسل

آیا می خواهید یک جدول در اکسل ایجاد کنید تا تمام داده های خود را …

نحوه حذف یا افزودن برنامه به منوی استارت ویندوز 10

نحوه حذف یا افزودن برنامه به منوی استارت ویندوز ۱۰

نمی توان انکار کرد که منوی استارت ویندوز یک ویژگی ضروری در زندگی روزمره یک …

نحوه استفاده از اینترنت اکسپلورر در ویندوز 11

نحوه استفاده از اینترنت اکسپلورر در ویندوز ۱۱

مایکروسافت رسما اینترنت اکسپلورر را از بین برد، اما چند ترفند وجود دارد که می …

نحوه نمایش هارد دیسک روی دسکتاپ مک

نحوه نمایش هارد دیسک روی دسکتاپ مک

اگر نیاز به دسترسی سریع به فایل های موجود در هارد دیسک مک خود دارید، …

نحوه غیرفعال کردن یا حذف OneDrive در ویندوز 11

نحوه غیرفعال کردن یا حذف OneDrive در ویندوز ۱۱

در نسخه های جدیدتر ویندوز، مایکروسافت OneDrive را به “تجربه خارج از جعبه” خود اضافه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پشتیبانی