آموزش ادیت با موبایل حرفه ای

ایده برای تیتر نویسی در اینستاگرام

ایده برای تیتر نویسی در اینستاگرام

ایده برای تیتر نویسی در اینستاگرام

ایده برای تیتر نویسی در اینستاگرام نداری؟نمیدونی تیتر کاور اینستاگرام باید چه ویژگی هایی داشته باشه؟اصلا نگران نباشید من در این مقاله تمام ویژگی هایی که یک تیتر کاور پست  اینستاگرام باید داشته باشه رو بهت میگم.چند تا ایده محشر و کامل برای تیتر نویسی در اینستاگرام هم براتون معرفی میکنم پس تا انتهای این مقاله با من همراه باشید.

ویژگی های تیتر یا عنوان کاور در اینستاگرام :

ایده برای تیتر نویسی در اینستاگرام

قبل از اینکه بخوام ایده هایی برای عنوان نویسی در اینستاگرام به شما معرفی کنم ابتدا ویژگی هایی که یک تیتر مناسب باید داشته باشه میگم تا بتونید تیتر های مناسب و جذابی بنویسید.با خوندن نکات زیر دیگه نگران این نباشید که چگونه تیتر جذاب بنویسیم؟ یا چگونه عنوان جذاب بنویسیم؟

۱- اولین نکته ای که هنگام تیتر نویسی باید رعایت کنید اینه که تیتر شما بیشتر از ۷ کلمه نباشه چون اگه تعداد کلمات تیتر شما زیاد باشه خوندنش سخت میشه و مخاطب بهش توجه ای نمیکنه پس سعی کنید تیتر های کوتاه بنویسید.

۲- یکی دیگه از اصول تیتر نویسی  در اینستاگرام که  باید موقع عنوان نویسی پست در اینستاگرام بهش توجه کنید اینه که یک مکان یا جایگاه مناسب برای تیترتون انتخاب کنید .سعی کنید تیتر رو پایین تصویر ولی نزدیک به وسط قرار بدید اینجا بنظر من بهترین جایگاه تیتر در کاور پست هست .به عرض تیترتون هم دقت کنید که کل عرض عکس رو نگیره و به راحتی از فاصله دور هم قابل خوندن باشه.

۳-نکته ای دیگه ای که هنگام تیتر نویسی باید خیلی به اون دقت کنید فونت شماست که برای نوشتن تیتر انتخاب میکنید. به هیچ وجه از فونت های ساده برای تیتر نویسی استفاده نکنید .پیشنهاد من فونت کلمه و فونت لیلا بولد هست .اما این دیگه بستگی به نظر شخصی خودتون داره اما هر فونتی استفاده میکنید سعی کنید فونت بولد باشه یعنی ضخیم باشه. که به راحتی قابل خوندن باشه.

۴- یکی دیگه از ویژگی هایی که یک تیتر خوب باید داشته باشه اینه که رنگ مناسبی داشته باشه. بستگی به بک گراند کاور تیترتون داره که چه رنگی برای تیترتون انتخاب کنید در کل سعی کنید رنگ تیترتون تضاد رنگ بک گراندتون باشه.

خوب تمام ویژگی هایی که یک یه تیتر پست اینستاگرامی باید داشته باشه باشه روبهتون گفتیم در ادامه چند تا ایده محشر برای تیتر نویسی بهتون معرفی کنیم که میتونید از اونا استفاده کنید . اما قبل از اون بهتون پیشنهاد میکنم مقاله راز های ورود به اکسپلور اینستاگرام رو هم مطالعه کنید.

ایده برای تیتر نویسی در اینستاگرام

 

۱- پرسیدن سوال :

اولین ایده برای برای تیتر نویسی در اینستاگرام اینه که شما بیاید و داخل تیترتون یک سوال بپرسید که توجه مخاطبان رو به خودش جلب کنه تیتر سوالی به غیر از جلب توجه مخاطب باعث افزایش کامنت پست هم میشه.مثلا:اضافه وزن داری ؟موهات ریزش داره ؟پست هات اکسپلور نمیرن ؟ مثال دیگه ای هم به صورت تصویری همین پایین براتون قرار دادم .

ایده برای تیتر نویسی در اینستاگرام

۲- حل کردن یک مشکل :

یکی دیگه از ایده های تیتر نویسی در اینستاگرام اینه که به حل یکی از مشکلات مخاطباتون بپردازید  و عنوان پست یا تیتر تون رو مثلا بنویسید دیکه موهات نمیریزه یا دیگه صورتت جوش نمیزنه و در کنارش هم بنویس حل این مشکل .این جور تیتر ها به قولی تیتر های سمی یا تیتر های اکسپلوری هستند و میتونن به پستتون کمک کنن که خیلی سریع وارد اکسپلور و تاپ هشتگ بشه.یه نمونه از این تیتر ها رو در تصویر زیر براتون قرار دادم.

ایده برای تیتر نویسی در اینستاگرام

۳- هشدار بدید :

ایده بعدی  برای عنوان نویسی در اینستاگرام هشدار دادن در مورد یک موضوع به کاربران هست .بیاید و در مورد یه چیزی که مربوط به حوزه کاری و فعالیتتون هست به مخاطباتون هشدار بدید.مثلا این برنامه باعث نابودی گوشیت میشه. این نمونه تیتر ها در اینستاگرام باعث میشه که پست شما شیر یا باز ارسال زیادی بخوره که در نتیجه باعث افزایش تعامل پستتون و رفتن پست شما به اکسپلور میشه.

۴- استفاده از اعداد :

یکی از کارها یا ایده های دیگه برای عنوان نوشتن در اینستاگرام  استفاده کردن از اعداد در تیتر پست هست . استفاده کردن از اعداد در تیتر هم میتونه توجه زیادی رو به خودش جلب کنه .مثلا  ۵ تا از بهترین رنگ موها/۳ روش برای رفتن به اکسپلور / ۵ روش تضمینی برای حل مشکل ریزش مو/ مثال دیگه ای هم در تصویر زیر براتون معرفی کردم.

ایده برای تیتر نویسی در اینستاگرام

۵- جملات امر و نهی :

در تیتر نویسی میتونید از جملات یا کلمات امر و نهی هم استفاده کنید . مثلا این شامپو رو هیچ وقت نزن. داخل جمع اینجوری رفتار کن . این نوع تیتر ها میتونه باعث جذب مخاطب و بالا رفتن سیو پست بشه .اگه میخای سیو پست هات رو بالا ببری پیشنهاد من به شما اینه که مقاله افزایش سیو پست اینستاگرام رو حتما ببینید.

۶-  تیتر های خبری :

یکی از بهترین ایده ها برای تیتر نویسی پست در اینستاگرام استفاده کردن از تیتر های خبری هست.اگه از این نوع تیتر ها در پستتون استفاده کنید مطمعنا پست شما رو افراد زیادی به اشتراک میزارند . البته به شرطی که خبر شما جز اخبار دسته اول باشه و خبر دروغین نباشه. مثلا مدل جدید شیامی عرضه شد/سوریه به اوکراین حمله کرد/  ۳ آپدیت جدید اینستاگرام/واتساپ فلان قابلیت رو اضافه کرد.

۷- ایجاد میانبر ها :

خوب یکی دیگه از ایده هایی که ما در آموزش تیتر نویسی به شما معرفی میکنیم نوشتن تیتر های میانبری هست. این نوع تیتر ها که به نظر خودم هم خیلی فوق العاده هستند و خیلی میتونه در ایجاد صمیمیت بین شما و مخاطبانتون تاثیر گذار باشه.چند تا مثال از این تیتر ها براتون میزنم: جذب هزار فالوور در یکماه / آرایش کردن در سه دقیقه/ پختن برنج در ۱۰ دقیقه

۸- هدف قرار دادن قشری خاص :

ایده بعدی که شما میتونید در تیتر نویسی پست اینستاگرام از اون استفاده کنید این هست که یه قشر خاصی رو مد نظر بگیرید و در مورد اونا بنویسید یا روش حل یکی از مشکلات اون قشر رو بیان کنید.مثلا : ۵ مدل مانتو مخصوص دانشجو ها /جعبه ابزار ادمین ها/ ا دمین ها ایجوری با کارفرما صحبت کنید/ بهترین لب تاب برای سئو کارها.

۹- مقایسه کردن :

ایده بعدی برای تیتر نویسی یا عنوان نویسی برای پست اینستاگرام اینه که شما بیاید دو چیز رو با هم مقایسه کنید یا تفاوت هاشون رو بگید. این بستگی به نوع فعالیت و موضوع پیج شما داره.ولی در کل میتونید از این نوع  تیترها استفاده کنید . مثلا :  سامسونگ بهتره یا شیامی / استوری مهمتره یا پست / تفاوت ریلز و استوری .صحبت از ریلز شد اگه هنوز ریلز برات فعال نشده آموزش فعالسازی ریلز در اندروید و آیفون رو حتما ببین.

نتیجه گیری :

خوب دوست عزیز به انتهای این مقاله رسیدیم در این مقاله ویژگی های یک تیتر یا عنوان مناسب برای پست های اینستاگرام رو برای شما توضیح دادیم همچنین ایده هایی برای تیتر نویسی در اینستاگرام و تیتر های اکسپلوری اینستاگرام رو به شما معرفی کردیم.تیتر یا عنوان مهمترین بخش کاور پست و پست شما هست. پس در تیتر نویسی حتما نکاتی که که گفته شد رو رعایت کنید .اگه شما بتونید تیتر های مناسب و جذابی برای پست هاتون بنویسید خیلی میتونه در رفتن پست شما به اکسپلور  و تاپ هشتگ کمک کنه.ممنونم که تا انتهای  این آموزش با من همراه بودید.

بازدیدها: ۲۲۴

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

میخای از اینستاگرام درآمد های میلیونی کسب کنی ؟ 

بزن رو تصویر زیر و کسب درآمد رو یاد بگیر !!!!!

 

درباره‌ی حسین موسوی

همچنین ببینید

دانلود و ذخیره ریلز های اینستاگرام بدون برنامه و سایت

دانلود و ذخیره ریلز های اینستاگرام بدون برنامه و سایت

شما برای اینکه بتوانید ویدیو های ریلز اینستاگرام را دانلود و در گالری گوشی اندروید …

آنالیز و تحلیل کردن استوری اینستاگرام-اطلاعات آماری

آنالیز و تحلیل کردن استوری اینستاگرام-اطلاعات آماری

آنالیز و تحلیل استوری اینستاگرام از جمله مواردی است که مدرسین زیادی در این باره …

آموزش حذف پیج فیک-ریپورت کردن پیج جعلی

آیا حذف عکس و فیلم شخصی از پیج دیگران امکان پذیر است ؟چطور پیج فیک …

آموزش ساخت اکانت در پیکس آرت-ایجاد حساب کاربری

آموزش ساخت اکانت در پیکس آرت-ایجاد حساب کاربری

یکی از قابلیت های نرم افزار حرفه ای پیکس آرت ساخت حساب کاربری است.شما میتوانید …

تولید محتوا پیج بلاگری اینستاگرام-ایده های ناب

تولید محتوا پیج بلاگری اینستاگرام-ایده های ناب

اگر شما هم پیج بلاگری دارید ولی تولید محتوای آن همیشه برایتان یک معضل بوده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پشتیبانی